Paweł Wiśniewski

Paweł Wiśniewski (ur. 1982) alias Polaco. W 1991 roku wyjechał do Meksyku. Nie miał wyboru, ale do dzisiaj jest wdzięczny rodzicom. Przygodę z nauką zakończył broniąc pracy licencjackiej pod tytułem „Tequila i jej zastosowanie w gastronomi meksykańskiej”. Szeroki świat ciągnął go bardziej niż uczelniane ławy. Podróże ma w genach, mając 18 lat wystartował z plecakiem do Nowego Jorku, a ostatecznie trafił do Polinezji Francuskiej.  Jest zdania, że prawdziwą szkołą jest podróż. Za największą zaletę uważa łatwość nawiązywania kontaktu z innymi. Uwielbia archeologię, jest pasjonatem kultur prekolumbijskich, które nadal go zaskakują. Największą słabością Pawła jest meksykańskie jedzenie, muzyka i Kuba.

Uczestnicy o pilocie: Pilot - Paweł to pilot profesjonalny. Każda jego decyzja była trafiona, każdy wybór właściwy, każda propozycja dobra. Doskonale potrafi się komunikować zarówno z grupą jak i z miejscowymi ludźmi. Wybierał dla nas opcje skuteczne i wydaje się optymalne, był gotowy nie tylko grzecznie wysłuchać uwag uczestników ale też wprowadzać na bieżąco zmiany w niezbędnym zakresie. Elastyczność to bardzo dobra jego cecha, praktyczność to cecha kolejna, a uczciwość wymaga szczególnego podkreślenia, gdyż nie jest przymiotem powszechnym! Jednym słowem gratuluję Państwu takiego przewodnika i życzę mu satysfakcji z prowadzenia kolejnych wypraw. Zuzanna, sierpień 2017.

Wyprawa bardzo ciekawa. Dowiedzieliśmy się i zobaczyliśmy sporo rzeczy nowych i pięknych. Opieka pilota była świetna. Można by powiedzieć, że pilot Paweł Wiśniewski miał ksywę "nie ma problemu"; z jakąkolwiek sprawą do niego się zwracaliśmy pomagał, załatwiał, wyjaśniał, a co najważniejsze dzielił swój czas na poszczególnych członków grupy sprawiedliwie i pomagał wszystkim, czy byli mili czy dawali mu w kość. Chętnie pojechalibyśmy jeszcze z nim na jakąś wyprawę. Może się kiedyś uda... Jolanta, lipiec / sierpień 2017.

Fantastyczny Pilot - wiedza, kontakt, sprawność organizacyjna na najwyższym poziomie. Dobrze przygotowana trasa - udoskonalona przez pilota co zapewniło doskonałe wykorzystanie czasu i znacznie obszerniejszą szanse na poznanie miejsc, ludzi zwyczajów. Jerzy, lipiec 2017.

Pilot świetnie znający kraj, fantastyczny sposób opowiadania o zabytkach i historii poszczególnych regionów. Humor i zaangażowanie to jego najważniejsze zalety. Tak trzymać. Lidia, wrzesień 2016.

KOMPETENCJE

Image

Ale Meksyk!

Czytaj więcej
22 dni:   23.10 - 13.11.2022
21 dni:   01.08 - 21.08.2022